Блок живлення Xbox one S N15-120P1A (Оригінал)
Артикул:001928
Кількість:
за тарифом перевізника
безкоштовна доставка
умови акції
безкоштовна доставка
умови акції
за тарифом перевізника
Згорів блок живлення Xbox One Slim, ви можете купити новий оригінальний блок живлення.
Сумісність із усіма ревізіями Xbox One S.
Характеристики:
Вхідна напруга: 100-240V~1.8A 50/60Hz.
Вихідна напруга: 12V = 10A.
Виробник: Microsoft
  • Сергей 25.06.2020, 17:55
    он импульсный?
  • Admin 22.11.2018, 18:18
    Добрый день.
    Когда ожидаете данную позицию.
Написати свій коментар
captcha
    Ви переглядали:
  • PS3 Slim вбудований розширювач жорсткого диска EZFLASH
  • PS Vita шкіряний ремінець (Citywolf)
  • PS4 силіконовий чохол для джойстика Dualshock 4 (White)
  • Батарея акумулятор PSP Slim 2001, 2004, 2006, 2008, 3001, 3004, 3006, 3008 (2400 mAh)
  • PS4 Лазерний механізм KEM-490A (Original)
  • PS Vita Slim аналоговий джойстик 3D (PCH-2000) (Оригінал)
  • Шлейф кнопки (ZR) Joy-Con контролера Nintendo Switch
  • Wii U силіконовий чохол для джойстика (White)
  • Подвійний вентилятор Xbox 360 Fat 3pin